Vas Per B Sundberg för Orrefors
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PER B SUNDBERG (född 1964), vas, Orrefors 2003, Litograal, slipad med dekor i svart av serieteckningsfigurer mot vit fond, signerad i dekoren PB SUNDBERG LITOGRAAL samt Orrefors 953287 Per B Sundberg Unique 2003 och egenhändig signatur, höjd 16 cm
En obetydlig kantnagg
763549
2020-04-22