Vas Per B Sundberg för Orrefors

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PER B SUNDBERG (född 1964), vas, Orrefors 2003, Litograal, slipad med dekor i svart av serieteckningsfigurer mot vit fond, signerad i dekoren PB SUNDBERG LITOGRAAL samt Orrefors 953287 Per B Sundberg Unique 2003 och egenhändig signatur, höjd 16 cm

En obetydlig kantnagg

763549

2020-04-22