Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

FRITZ PAULSEN (1838-1898) tillskriven, kvinna med flätor, osignerad, olja på pannå, ca 21x16 cm

763570

2020-04-21