Mulberry golfbag
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MULBERRY, golfbag, England, 2000-talets början, höjd ca 90 cm
PROVENIENS: Inköpt på Mulberry, Birger Jarlsgatan, Stockholm på 2000-talets början
Slitage, fläckar, rem till paraplyhållare defekt
763581
2020-04-21