Barbro Nilsson matta, Paula, gul
Klubbat för:
170 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
BARBRO NILSSON (1899-1983), matta, "Paula, gul", för AB Märta Måås-Fjetterström, gobelängteknik, signerad AB MMF BN, mått ca 336 x 243 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Smärre slitage
763585
2020-04-30