Reinhold Ljunggren färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), 2 st färglitografier, "Trosagård" samt trähus i vinterdskrud, signerade, en av dem numrerade 85/300, bildstorlek ca 21 x 33 cm respektive 31,5 x 38 cm

Ej examinerade ur ram.

763593

2020-04-25