Skålar silver

Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅLAR, 2 st, låghaltigt silver, Asien, punsad dekor, höjd 7-10, diameter 13-18,5 cm

Slitage och mindre bucklor

763601

2020-04-21