Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅLAR, 2 st, låghaltigt silver, Asien, punsad dekor, höjd 7-10, diameter 13-18,5 cm
Slitage och mindre bucklor
763601
2020-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här