Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIER ANTONIO GARIAZZO (1879-1963), olja på pannå, segelbåtar, signerad, daterad 1934?, bildmått 70x61 cm, (rammått 82x73 cm)
Mindre fläckar, något gulnad fernissa
763615
2020-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här