Pier Antonio Gariazzo

Pier Antonio Gariazzo
Pier Antonio Gariazzo
Pier Antonio Gariazzo
Pier Antonio Gariazzo

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIER ANTONIO GARIAZZO (1879-1963), olja på pannå, segelbåtar, signerad, daterad 1934?, bildmått 70x61 cm, (rammått 82x73 cm)

Mindre fläckar, något gulnad fernissa

763615

2020-04-27