Hatthylla funkis

Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

HATTHYLLA, 1930/40-tal, funkis, aluminium och förkromade stålrör, längd ca 78, 29x26 cm

Slitage, repor

763619

2020-04-22