Oidentifierad konstnär blandteknik
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1800, troligen italiensk skola, konstnär med sin modell, blyerts och akvarell, ofullbordad möjligen skiss till en etsning, bildmått 368x298 mm
Högermarginal med en mindre reva, gulnad, oramad i mapp
763622
2020-04-21