Oidentifierad konstnär blandteknik

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1800, troligen italiensk skola, konstnär med sin modell, blyerts och akvarell, ofullbordad möjligen skiss till en etsning, bildmått 368x298 mm

Högermarginal med en mindre reva, gulnad, oramad i mapp

763622

2020-04-21