Hatthylla funkis

Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HATTHYLLA, 1930/40-tal, funkis, lackerad aluminium samt trä, med två hängkrokar, längd 79, 28x30 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, märken, repor

763624

2020-04-22