Oidentifierad konstnär blandteknik

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, italiensk eller fransk skola, studie av en naken mansmodell, pastell och kolkrita, ca 587x420 mm

Övre vänstra hörn med papperslagning, oramad i mapp

763627

2020-04-21