Oidentifierad konstnär blandteknik
Vollendet
2020-04-21
763627
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, italiensk eller fransk skola, studie av en naken mansmodell, pastell och kolkrita, ca 587x420 mm
Övre vänstra hörn med papperslagning, oramad i mapp