Spegel funkis

Spegel funkis
Spegel funkis
Spegel funkis
Spegel funkis
Spegel funkis
Spegel funkis

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, 1960-tal, funkis-stil,monterad på träram, ca 105x42 cm

Bruksslitage, smuts, märken

763629

2020-04-22