Bord med låda

Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, allmoge, 1800-tal, med låda på långsidan, raka ben, senare bemålning i vitt, höjd ca 74, 70x135

Ådersslitage, skivan lös från underredet

763630

2020-04-22