Sängbord med marmor skiva

Sängbord med marmor skiva
Sängbord med marmor skiva
Sängbord med marmor skiva
Sängbord med marmor skiva
Sängbord med marmor skiva
Sängbord med marmor skiva
Sängbord med marmor skiva
Sängbord med marmor skiva
Sängbord med marmor skiva
Sängbord med marmor skiva

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets början, låda i sargen samt skåp med dekorelement nedtill, skiva i carrara marmor, dragknoppar i mässing, målade, höjd ca 76, 42x36 cm

Bruksslitage, smärre repor, märken, senare bemålning, båda stenskivor lösa

763637

2020-04-22