Sängbord med marmor skiva
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets början, låda i sargen samt skåp med dekorelement nedtill, skiva i carrara marmor, dragknoppar i mässing, målade, höjd ca 76, 42x36 cm
Bruksslitage, smärre repor, märken, senare bemålning, båda stenskivor lösa
763637
2020-04-22