Prydnadsträd

Prydnadsträd
Prydnadsträd
Prydnadsträd
Prydnadsträd
Prydnadsträd
Prydnadsträd

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PRYDNADSTRÄD, 2 st, Kina, 1900-tal, löv och blommor av olika stenarter, krukor av glaserat porslin, höjd ca 8,5- 24 cm.

Nagg

763650

2020-04-25