Adrien van De Velde hans skola
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ADRIAEN VAN DE VELDE (1636-1672): hans skola, 1700/1800-tal, herdar vattnandes sina djur, signerad A v Velde f, blyerts och bläck på papper, bildmått ca 126x263 mm, a tergo bläckstämplad "G E Schlyter samling"
Oramad
763660
2020-04-21