Adrien van De Velde hans skola

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ADRIAEN VAN DE VELDE (1636-1672): hans skola, 1700/1800-tal, herdar vattnandes sina djur, signerad A v Velde f, blyerts och bläck på papper, bildmått ca 126x263 mm, a tergo bläckstämplad "G E Schlyter samling"

Oramad

763660

2020-04-21