Folke Gullby etsningar

Folke Gullby etsningar
Folke Gullby etsningar
Folke Gullby etsningar
Folke Gullby etsningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE GULLBY (1912-1982) (3): Landskap, signerade Gullby, etsningar, ca 16x22, 16x27, 22x15 cm

763667

2020-04-22