Folke Gullby

Folke Gullby
Folke Gullby
Folke Gullby
Folke Gullby

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE GULLBY (1912-1982) (3): Landskap, interiör, signerade Gullby, grafiska blad, en numrerad 103/110, ca 69x52, 144x279, 178x152 mm

Gulnade

763671

2020-04-22