Folke Gullby

Folke Gullby
Folke Gullby
Folke Gullby
Folke Gullby

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLKE GULLBY (1912-1982): "Min ateljé", signerad Gullby, etsning, ca 255x172 mm

763674

2020-04-22