Lockurnor KPM

Lockurnor KPM
Lockurnor KPM
Lockurnor KPM
Lockurnor KPM
Lockurnor KPM
Lockurnor KPM
Lockurnor KPM
Lockurnor KPM
Lockurnor KPM
Lockurnor KPM
Lockurnor KPM
Lockurnor KPM

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

LOCKURNOR, 1 par, KPM, Berlin, rokokostil, bemålad och förgylld dekor, höjd ca. 28 cm

Lagningar, skador på bladen, en urna med ytlig spricka i botten

763684

2020-04-28