Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
LOCKURNOR, 1 par, KPM, Berlin, rokokostil, bemålad och förgylld dekor, höjd ca. 28 cm
Lagningar, skador på bladen, en urna med ytlig spricka i botten
763684
2020-04-28