Karmstolar gustavianska
Klubbat för:
5 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
KARMSTOLAR, 1 par, gustavianska, bemålade, skuren dekor, stoppade sitsar, ryggar och armlän, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 43 cm
Kuntoraportti
Slitage, lagningar, skador, senare bemålning o klädsel
763691
Päivämäärä:
2020-04-26