Stolar 4 st 1800-talets andra hälft
2020-04-26
763693
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 6 st, 1800-talets andra hälft, ek, skuren dekor, stoppad sits och rygg, höjd ca 130, sitthöjd 50 cm
Smärre skador, klädsel m skador