Uno Dahlén

Uno Dahlén
Uno Dahlén
Uno Dahlén
Uno Dahlén

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, ett par, mässing, Aneta, 1900-talets andra hälft, formgivna av Uno Dahlén, höjd 45 cm.

Bruksslitage

763701

2020-04-22