Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FÅTÖLJ, 1960-tal, stomme i svartlackerad metall, sits i rött konstskinn, sitthöjd ca 37, diameter 83 cm

Band av, bruks och åldersrelaterat slitage

763706

2020-04-23