Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar, 8 st, 19/2000-tal, Fritz Hansen, Danmark, svarta med kromad benställning, sitthöjd 44 cm
Slitage, repor förekommer, skada
763714
2020-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här