Carl Malmsten Herrgården matgrupp
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Herrgården", matgrupp, 9 dlr., Bodafors, 1960-tal, brännmärkt, vitlackerad, blå klädsel, bestående av: bord med två iläggsskivor, 6 stolar samt 2 karmstolar
Slitage, märken
763734
2020-04-23