Kaffekopp med fat empire

Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire
Kaffekopp med fat empire

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

KOPP med fat, empire, omkring 1800-tal, förgylld dekor, höjd kopp 10 cm, fat diameter 16 cm

slitage, lagad hänkel.

763736

2020-04-22