Fat lergods
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
FAT, lergods, Sverige, 1800-tal, allmoge, polykrom dekor, diameter ca 29 cm
Kuntoraportti
Nagg. Lagning.
763742
Päivämäärä:
2020-04-22