Fat lergods

Fat lergods
Fat lergods
Fat lergods
Fat lergods
Fat lergods
Fat lergods
Fat lergods
Fat lergods

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

FAT, lergods, Sverige, 1800-tal, allmoge, polykrom dekor, diameter ca 29 cm

Kuntoraportti

Nagg. Lagning.

763742

Päivämäärä:

2020-04-22