Stop 1700-tal

Stop 1700-tal
Stop 1700-tal
Stop 1700-tal
Stop 1700-tal
Stop 1700-tal
Stop 1700-tal
Stop 1700-tal
Stop 1700-tal
Stop 1700-tal
Stop 1700-tal
Stop 1700-tal
Stop 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOP, poslin, Kina, Qing dynastin, 1800-talets början, dekor i famille rose, lock i silver, England, höjd ca 15 cm

Skador: Stor spricka och nagg.

763743

2020-04-22