Marianne Richter matta Fasad blå
Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
MARIANNE RICHTER, matta, "Fasad blå", rölakan, remmar i läder längst en långsidan för upphägning, mått ca 230 x 161,5 cm, signerad AB MMF MR
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Smärre slitage och nedsmutsning, slitage läderremmar
763748
2020-04-30