Marianne Richter matta Fasad blå

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

MARIANNE RICHTER, matta, "Fasad blå", rölakan, remmar i läder längst en långsidan för upphägning, mått ca 230 x 161,5 cm, signerad AB MMF MR

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Smärre slitage och nedsmutsning, slitage läderremmar

763748

2020-04-30