Karl Otto Myrstad olja på duk

Karl Otto Myrstad olja på duk
Karl Otto Myrstad olja på duk
Karl Otto Myrstad olja på duk
Karl Otto Myrstad olja på duk
Karl Otto Myrstad olja på duk
Karl Otto Myrstad olja på duk

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL-OTTO MYRSTAD (född 1938): Bod i snöslandskap, olja på duk, signerad samt daterad K-O Myrstad -90, ca 75x65 cm

tryckmärke vid duk

763768

2020-04-23