Kuddar 1800-talets andra hälft Skåne

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUDDAR, 2 st, 1800-talets andra hälft, Skåne, mönster i opphämta med flertalet färger, bakstycke i grönt filttyg, vardera ca 48x82

Slitage, skador, lagningar

763771

2020-04-22