Draperier 1800-talets andra hälft Skåne

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DRAPERIER, 1 par, 1800-talets andra hälft, Skåne, mönster av krabbasnår och rölakan i flertalet färger, dekor av tofsar, vardera ca 210x60 cm

Slitage, skador, lagningar

763773

2020-04-22