Vägglampetter art deco

Vägglampetter art deco
Vägglampetter art deco
Vägglampetter art deco
Vägglampetter art deco

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1930-tal, art deco, mässing, kupor i frostat glas, höjd ca 30 cm

Ytfläckar, inre nagg

763780

2020-04-26