Bordslampor ett par

Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par

Klubbat för:

700 SEK

800 SEK

BORDSLAMPOR, ett par, Kina, 1900-tal, höjd ca 45 cm

Båda lampor med lagningar

763782

2020-04-26