Philippe Huart färgserigrafi

Philippe Huart färgserigrafi
Philippe Huart färgserigrafi
Philippe Huart färgserigrafi
Philippe Huart färgserigrafi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PHILIPPE HUART (Frankrike, född 1935): "Superstar", signerad och daterad P Huart -09, 21/25, färgserigrafi på duk, ca 80x80 cm

763783

2020-04-26