Favilli, smyckeset, guld 18k
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
HALSBAND, ARMBAND, 18 k guld, från Favilli, Florens, kedja med hamrade guldringar, med orginalask, kontrollstämplad, kedjans längd armband ca 20 cm, halsband ca 62 cm, totalvikt ca 78,2 g
obetydligt slitage
763789
2020-04-23