Brosch, rökkvarts

Brosch, rökkvarts
Brosch, rökkvarts
Brosch, rökkvarts
Brosch, rökkvarts
Brosch, rökkvarts
Brosch, rökkvarts

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BROSCH, 18 k guld, 1900-tal, slipad rökkvarts med graverad dekor, kontrollstämplad, mått rökvarts ca 3 cm, total bredd ca 6 cm, totalvikt 28,3 g

Obetydligt slitage

763793

2020-04-23