BERNDT FRIBERG
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BERNDT FRIBERG (1899-1981), skål, stengods, Gustavsberg, harpälsglasyr, signerad Friberg, studiohanden, årsbokstav F, höjd ca 5, diameter 10,5 cm
Kuntoraportti
Obetydligt slitage
763796
Päivämäärä:
2020-04-23