Brosch Favilli Florence

Brosch Favilli Florence
Brosch Favilli Florence
Brosch Favilli Florence
Brosch Favilli Florence
Brosch Favilli Florence
Brosch Favilli Florence
Brosch Favilli Florence
Brosch Favilli Florence

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 500 SEK

BROSCH, 18 k guld, från Favilli, Florens, dekor i relief, romeskt motiv med hästar som drar en stridsvagn, kontrollstämplad, ca 5 x 3,5 cm, vikt ca 33,5 g

obetydligt slitage

763798

2020-04-23