Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
8 500 SEK
BROSCH, 18 k guld, från Favilli, Florens, dekor i relief, romeskt motiv med hästar som drar en stridsvagn, kontrollstämplad, ca 5 x 3,5 cm, vikt ca 33,5 g
obetydligt slitage
763798
2020-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här