Halsband, hjärtformad citrinsten

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HALSBAND, 18 k guld, kedja med hjärtformat hänge, med slipad citrin, kontrollstämplat, hänge ca 4 cm, kedjans längd ca 60 cm, totalvikt ca 18,9 g

obetydligt slitage

763801

2020-04-23