Fåtölj jugend

Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets början, jugend, sk balustradfåtölj, stomme i ek, ljus läderklädsel

Senare klädsel, brukslitage

763812

2020-04-26