Göran Augustson serigrafi

Göran Augustson serigrafi
Göran Augustson serigrafi
Göran Augustson serigrafi
Göran Augustson serigrafi
Göran Augustson serigrafi
Göran Augustson serigrafi
Göran Augustson serigrafi
Göran Augustson serigrafi

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

200 EUR

GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012) "Lido", signerad samt daterad -92, serigrafi, numrerad XXV/XXXX, 87x67 cm

763823

2020-04-24