Ina Colliander träsnitt

Ina Colliander träsnitt
Ina Colliander träsnitt
Ina Colliander träsnitt
Ina Colliander träsnitt
Ina Colliander träsnitt
Ina Colliander träsnitt
Ina Colliander träsnitt
Ina Colliander träsnitt

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

250 EUR

INA COLLIANDER (1905-1985) "tre systrar", signerad samt daterad -58, träsnitt, III 10/10, 40x37 cm

763825

2020-04-24