Vikskärm Kina 1900-tal

Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal
Vikskärm Kina 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSKÄRM, 4 dlr, 1900-tal, Kina, höjd ca 183, längd ca 160 cm (4x40 cm)

Slitage, avslag

763834

2020-04-28