Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CHRISTEL COPP (född 1963): Komposition, signerad och numrerad Copp 51/150, träsnitt, 82x62 cm
Smärre skada i nedre kortsida.
763839
2020-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här