Christel Copp

Christel Copp
Christel Copp

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CHRISTEL COPP (född 1963): Komposition, signerad och numrerad Copp 51/150, träsnitt, 82x62 cm

Smärre skada i nedre kortsida.

763839

2020-04-25