Andreas Wargenbrant skulptur

Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "My First Dollar", förgylld brons, skyltmärkt samt numrerad 8/50, 43x88,5 cm

763841

2020-04-22