Joan Miro
Klubbat för:
600 SEK
1 200 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): (3) färglitografiska affischer, Centre d´Estrudis d´Art Contemporani Barcelona, 1975, samt OMNIUM CULTURAL JA ajudeu LA Cultura CATALANA, ca 70x50 cm, oramade blad
Smärre slitage
763845
2020-04-25