Joan Miro

Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro

Klubbat för:

600 SEK

1 200 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): (3) färglitografiska affischer, Centre d´Estrudis d´Art Contemporani Barcelona, 1975, samt OMNIUM CULTURAL JA ajudeu LA Cultura CATALANA, ca 70x50 cm, oramade blad

Smärre slitage

763845

2020-04-25