Nils Kölare litografi

Nils Kölare litografi
Nils Kölare litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007): Abstrakt komposition, signerad och daterad 87 samt numrerad 54/125, ca 59x49 cm

763846

2020-04-23